"Kitaplarınız elime geçti. Hakikaten Türkiye'de benzerlerinden oldukça farklı tarzda yazılmış, teori ile pratiği bir arada bulabileceğimiz benzersiz bir kaynak...Sizin kitaplarınızdan öğrenme şansına sahip olan arkadaşlara gıpta ile bakıyorum. Ne mutlu kıymetini bilebilene!"
- Murat U. (Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü Mezunu)

 

Prof. Tümay Ertek'in "Temel Ekonomi" ekonomi kitabinin Internet sitesine hoşgeldiniz. Bu sitede hem "Temel Ekonomi" hem de "Temel Ekonomi için Alıştırmalar" ekonomi kitapları hakkında bilgilerin yanısıra, kitabın ürün detaylarını ve kitabı satın alabileceğiniz internet sitelerinin listesini bulabileceksiniz.

 

Kitap hakkında bilgi almak için BetaYayincilik.com adresinden Beta Yayıncılık ile iletişime geçebilirsiniz. Kitabı ekonomi / iktisat derslerinizde kullanmayı düşünüyorsanız lütfen örnek PowerPoint sunumu ve kitabı inceledikten sonra satınalım, kitap temini ve kitabın tüm bölümlerinin PowerPoint sunumları için Beta Yayıncılık ile iletişime geçiniz.

Saygılarımızla,

Ailesi adına Dr. Gürdal Ertek (gurdalertek.org)

isimsoyisim@gmail.com  (isimsoyisim yerine gurdalertek yerleştiriniz)

 

Prof. Tümay Ertek'le ilgili haberleri almak ister misiniz?
Facebook'ta Prof. Tümay Ertek'in sayfasını "Like" edebilirsiniz.
http://www.facebook.com/tumayertek/

Prof. Dr. Tümay Ertek - Facebook Sayfası

Prof. Tümay Ertek'le ilgili haberleri Twitter'dan takip etmek isterseniz:
http://twitter.com/TumayErtek

Prof. Tümay Ertek - Twitter Sayfası

Kitapla ilgili hazır Twitter mesajlarından birisini yayınlamak isterseniz:

Ekonomiyi severek ögreten, Prof. Tümay Ertek'in "Temel Ekonomi" kitabının web sayfası: http://ctt.ec/VWblu+  (Tvitlemek için bu linke tıklayın: )

Ekonomiyi severek ögreten, Prof. Tümay Ertek'in