Öğretim Üyeleri için

"Ekonomiyi severek öğrenin." Prof. Tümay Ertek'in Temel Ekonomi Kitabı

Öğretim Üyeleri için

Değerli Öğretim Üyesi Hocalarımız,

Kitabı derslerinizde okutmanız durumunda kitabın destekleyicisi niteliğindeki PowerPoint sunumlarının tamamı da sizinle paylaşılacaktır.

Kitabı derslerinizde kullanmayı düşünüyorsanız lütfen örnek PowerPoint sunumu ve kitabı inceledikten sonra satınalım, kitap temini ve kitabın tüm bölümlerinin sunumları için bizle ya da tercihan direkt Beta Yayıncılık ile iletişime geçiniz. Telefon görüşmenizde, kitabın adını (Temel Ekonomi) veya yazarın adını (Prof. Tümay Ertek) belirterek Pazarlama Bölümü ile görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Ayrıca, Prof. Dr. Tümay Ertek’in Temel Ekonomi için Alıştırmalar (Beta Yayınları, 2011) kitabı, Temel Ekonomi kitabının destekleyicisi olarak faydalanabileceğiniz ve konuların pekiştirilmesi için öğrencilerinize tavsiye edebileceğiniz bir başka kaynaktır. Bu kitabın da satınalım ve kitap temini için bizle ya da tercihan direkt Beta Yayıncılık ile iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Ailesi adına Dr. Gürdal Ertek (gurdalertek.org)

isimsoyisim@gmail.com  (isimsoyisim yerine gurdalertek yerleştiriniz)

 

Prof. Tümay Ertek’le ilgili haberleri almak ister misiniz?
Facebook’ta Prof. Tümay Ertek’in sayfasını “Like” edebilirsiniz.
http://www.facebook.com/tumayertek/

Prof. Tümay Ertek’le ilgili haberleri Twitter’dan takip etmek isterseniz:
http://twitter.com/TumayErtek

Kitapla ilgili hazır Twitter mesajlarından birisini yayınlamak isterseniz:

Ekonomiyi severek ögreten, Prof. Tümay Ertek’in “Temel Ekonomi” kitabının web sayfası: http://ctt.ec/VWblu+  (Tvitlemek için bu linke tıklayın: http://ctt.ec/VWblu )