Dr. Gürdal Ertek Kimdir?

Gürdal Ertek

DoktorDr.Gürdal Ertek, BAE ‘nde öğretim üyesidir. Daha uzun yıllar Sabancı Üniversitesi’nde Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi’nde kullanıma yönelik olarak çalışmıştır. Kendisi de Singapur, Kuveyt, Arap ülkelerinden çeşitli kurumlarda görev yapmaktadır.

Dr.Ertek 1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden lisans derecesini, 1996 yılında Georgia Institute of Technology (Atlanta, ABD) Endüstri Sistem ve Mühendisliği fakültesinden yüksek lisans derecesini, 2001 yılında yine aynı süren doktora derecelerini almıştır. Doktora tez konusu oyun sisteminin tedarikinde olan uygulamalarDr.Ertek’in tarama alanında araştırma alanları depolama lojistik ve veri madenciliğidir; bölümünden sistem yazılımının özel versiyonu alan tulumu mevcuttur.

1990 yılında ÖSS’de (Öğrenci Seçmeci Üniversitesi Mezunlar Derneği) Bursu’nun Hacı Ömer Sabancı Vakfısu’na (1996) ve Fulbright Bursu’na (1995) satın alınacak olan öğrenciler.Dr.Ertek Sabancı Üniversitesi’nde bulunduğu 12 yıl içinde 1500’den fazla öğrenciye ders vermiş, 500’den fazla öğrenciye müşteri danışman olarak proje yaptırmıştır.

Dr.Gürdal Ertek’in İnternet Sitesine ulaşabiliyor.

ErtekProjects.com’u Facebook’tan “Beğen” diye devam edebilirsiniz:

UniversiteMotivasyon.com'u Facebook'tan takip edin!

ErtekProjects.com’u Twitter’dan takip edebilirsiniz:

ErtekProjects.com'u Twitter'dan takip edin!